PSI ZRYW | zryw.com

Złóż zapytanie

Złóż zapytanie

O firmie

Poznajmy się
pic

Poligraficzna Spółdzielnia Inwalidów "ZRYW" działa na rynku od ponad 60 lat. Specjalizuje się w produkcji kartonów do różnych gałęzi przemysłu wg. potrzeb i zaleceń klienta. Ponadto realizuje wszelkiego typu usługi poligraficzne i introligatorskie. Firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników z dużym doświadczeniem poligraficznym, co razem gwarantuje wysoką jakość gotowego wyrobu. Celem firmy jest wyjście naprzeciw wciąż rosnącym potrzebom klientów. Gwarantujemy krótkie terminy i korzystne warunki realizacji zamówień oraz kompleksową obsługę od projektu graficznego do wyrobu gotowego. Posiadamy uniwersalne wykrojniki na opakowania, a w przypadku nietypowych wykonujemy wg życzeń i zaleceń klienta. Gotowe wyroby możemy dostarczyć własnym transportem, co gwarantuje właściwe zabezpieczenie dostawy.

Jeśli szukasz producenta specjalizującego się w szerokiej gamy opakowań z tektury litej i falistej , Poligraficzna Spółdzielnia Inwalidów ZRYW pomoże Ci osiągnąć swój cel.

Nasz dział projektowania wykorzystuje zarówno doświadczenie jak i nowoczesne oprogramowanie do projektowania Naszych przedmiotów w najbardziej efektywny sposób przy minimum strat. Dostosowujemy projekt do swoich surowych kryteriów, jeśli jest to konieczne. Czy to waga, zużycie, ochrona produktu lub względy transportowe, nasz dedykowany dział projektowy ma dla Ciebie rozwiązanie.

Specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i drukowania szerokiej gamy opakowań, pudełek z tektury falistej, przez innowacyjne podejście do naszych klientów, pozwalaja nam dostarczyć elastyczne i niezawodne usługi w opłacalnych cenach i dostrzymać wysokich standardów wymaganych przez dzisiejszy rynek.